Şirketimiz Hakkında

2016 yılından bu yana web hosting, domain, sanal sunucu, sunucu kiralama ve barındırma alanlarında müşterilerimize hizmetler sunduk. Sunucularımız İstanbul konumlu Radore Veri Merkezi'nde barınmaktadır. Veri merkezinde firmamıza ait özel ayrılmış alanımızda, kendi network ve kendi donanımlarımız ile sizlere en iyi ve stabil hizmeti vermeye çalışmaktayız. Blog yazarlarından webmasterlara küçük ve büyük ölçekli işletmelere kadar etkili ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız. ASİL SUNUCUM yüksek yatırımlar yapmak yerine bizler ile satış ortaklığı (affliates) yapan bireysel ve kurumsal müşterilerine en hızlı şekilde teknik destek ve en uygun hizmeti sağlayarak her zaman destek olmaya çalışmıştır.

ASİL SUNUCUM sizlere veri merkezi hizmetleri sunmaktadır. 2x 10 Gbit/s uçtan uca (Türk Telekom) yedekli ve firewall bulunan network altyapımız, firmamıza ait veri merkezinde özel ayrılmış olan alanımızda kendi sunucularımız ile sizlere kesintisiz hizmet sunmaktayız.Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan adı (domain) kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini kapsamaktadır.

Neden biz?

Asilhost; Müşteri desteğini ve ilişkilerini en üst seviyelerde tutmakla beraber, hemen hemen birçok konuda da müşterilerine yardım ilkesini benimsemekte ve onlara kolaylık sağlayacak platformlar sunmaktadır. Kuruluşu ve yapısı gereği müşterilerini en üst planda tutarak onlara kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunmayı vaad etmektedir.

Kaliteli ve performanslı bir hizmet almak istiyor iseniz; Bogahost, markasını sembolize eden bir boğa kadar güçlü ve performanslı hizmet verecektir. Bunu sizlerde deneyimleyebilirsiniz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Temellerini 2016'nin son çeyreğinde atmış olduğumuz şirketimizin gerek vermiş olduğumuz hizmet kalitesi gerekse her ekonomik kitleye hitap etmesi ile beraber. Yakın gelecekte Dünya üzerinde hizmet vermeye başlayarak sırasıyla Balkan,Asya ve Avrupa ülkeleri üzerinde Türkiye Cumhuriyetini temsil eden ve büyük bir pazarın içerisinde kendine pay edinmiş bir firma olmayı hedeflemekteyiz.